Co jste zmeškali

Malenovská šarvátka

2015

V sobotu 25. dubna 2015 proběhla Malenovská šarvátka. Jednalo se o bitvu, menší bitvu, pro budoucí válečníky, kteří ještě nejsou schopni bojovat v nelítostném boji na podzimní Malenovské bitvě (15+). Nejmladšímu válečníkovi byl 10 let a nejen jeho odvaha jej předurčuje k velkým skutkům na mnoha bitevních polích. Přestože se jednalo teprve o 3. ročník a šarvátka byla cílena pro mladé válečníky, sešlo se nás víc než 30 a křižáci svedli nelítostný boj se Saracény o nadvládu v Antiochii.

Jak vycvičit šmaka

Tábor 2015

V červenci 2015 proběhl tábor na téma jak vycvičit Šmaka. Celý tábor jsme putovali Středozemím a zažili spoustu dobrodružství. Draka Šmaka jsme nakonec našli a víte, co jsme s ním udělali... No samozřejmě jsme s ním hráli schovávanou. Jestli chceš vědět víc, zajdi za námi do klubovny a určitě ti to někdo velice rád povypráví.

Misijní jarmark, živý Betlém a Betlémské světlo

V úterý 23. prosince 2014 proběhl tradiční Misijní jarmark, který byl doprovázen živým Betlémem a rozdáváním Betlémského světla. Návštěvnost byla hojná a nejeden dokázal ocenit i výtvory našich nejmladších členů (5-9 let) a koupil si klíčenku, či ozdobu na stromeček. Celkový výtěžek akce byl 3525,- a putoval na Papežské misijní dílo. Všem dárcům i aktérům děkujeme.

Malenovská bitva 2014

V sobotu 1. listopadu 2014 proběhla tradiční Malenovská bitva, při které se sešli jak mladí tak bitvami ostřílení válečníci. Boj byl litý a více než 120 válečníků zkřížilo své zbraně avšak Temnotě neodolala žádná z ostatních válečných skupin a tak byl lesní lid, rytíři i kultisti rudého boha do jednoho rozprášeni a temnota pohltila svět...

Nábor nových členů