Staň se skautem!

Chodit do skautu ještě neznamená, že skautem skutečně jsi. To je spousta práce na sobě samém a trvá celý život. Avšak na začátku stojí vždy rozhodnutí ke skautům se přidat. To už těžké vůbec není.
Ve Slušovicích můžeš začít v jakémkoli věku. Je-li Ti 6-11 let, pak se staneš vlčetem nebo světluškou, pokud jsi starší, tak se připojíš ke skautům a skautkám. Na jejich schůzkách, které bývají každý týden, se dozvíš vše potřebné, co by jsi měl(a) zvládnout, aby jsi se vydal(a) nejlepší cestou ke skutečnému skautování.

A tak tedy, jsi-li rozhodnut(a) přidat se k nám a prožít s námi všechna ta neuvěřitelná dobrodružství, do kterých se vydáváme, tak se buď dojdi přihlásit rovnou na schůzku (kdy míváme schůzky se dozvíš v části Oddíly) nebo zavolej a domluv se s vedoucím:

Každého nováčka se rádi ujmeme a vůbec nevadí, když se k nám přidáš v průběhu roku. Přijdeš tak však o část dobrodružství, která do té doby stihneme prožít. Ale jak tvrdí staré vikingské přísloví: "Dnes je lepší než zítra, a zítra je lepší než den, jenž následuje." Proto neváhej a neboj se kdykoli přihlásit. Uvidíš, že o dobrodružstvích nemusíš jen snít, ale můžeš je skutečně prožít. Musíš především sám chtít...

Jak se k nám dostat?

Přijď do skautské klubovny ve slušovicích, která je ve spodním patře společenké budovy ve Slušovicích. Je to na sever od kostela, budoucí skaute!

Přijď v době konání schůzek:

Vlčata (kluci 6-11 let): čtvrtky 16:00-17:30

Světlušky (holky 6-11 let): pátky 16:30-18:00